Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Ruter Mikrotik RB2011L-RM

Kodi i produktit:
115509
EAN:
4752224000286
Numri i lidhësve LAN 100 Mbps:
5
Trashësia [mm]:
86
Teknologjia:
RJ-45
Sistemi operativ:
MikroTik RouterOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

126.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mikrotik RB2011L-RM është seri e Ruterëve që ofrojnë mundësinë që të lidhni disa pajisje në një vend, me mundësinë e qasjes në internet. Ky ruter ofron 10 porte prej të cilëve 5 janë Gigabit Ethernet dhe 5 janë Fast Ethernet. Ky ruter përmban një procesor rrjeti MIPS 74K Atheros AR9344 të gjeneratës së re që operon në frekuencë prej 600MHz, dhe përmban një memorie prej 64MB RAM. Ruteri ka një sistem operativ RouterOS të nivelit të katërt që përkrah rrjetin IPv6, i cili ofron një numër të madh funksionesh: një adresë statike, protokoll, mbrojtje Firewall e shumë funksione tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4752224000286
Forma operuese:
Bridge, Router
Frekuenca e procesorit [MHz]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
442
Jack DC:
Kodi i prodhuesit:
RB2011L-RM
Lansuar:
7 Tetor 2012
Lartësia [mm]:
42
Licensë:
L4
Lloji i ruterit:
Router, RouterBoard
Mbështetje për IPv6:
Numri i bërthamave:
1
Numri i lidhësve LAN 100 Mbps:
5
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
5
Numri i porteve RJ-45:
10
PoE:
Prodhuesi:
Mikrotik
Ram [MB]:
64
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100, 1000
Sistemi operativ:
MikroTik RouterOS
Teknologjia:
RJ-45
Trashësia [mm]:
86
Ueb-i i prodhuesit:
Mikrotik.cz
Vendi i origjinës:
Latvia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE