Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ruter Mikrotik RB750UPr2 400MHz

Kodi i produktit:
101218
Frekuenca e procesorit [MHz]:
400
Numri i bërthamave:
1
Trashësia [mm]:
89
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0
Sistemi operativ:
MikroTik RouterOS v3

Si të porosisim në Gjirafa50?

71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

RB750UPr2 është ruter i qëndrueshëm i cili ofron zgjidhje për rrjetet e mëdha që shërben mundësinë për të lidhur pajisjet përmes porteve LAN. Ky ruter përmban një procesor Atheros AR7241 që operon në frekuencë prej 400 MHz. Ofron mundësinë për lidhje PoE dhe përmes përshtatësve që operojnë në energji prej 8 – 30 V. Ka një kapacitet të memories prej 32MB për ekzekutimin e urdhërave dhe memorie 64 MB për ruajtjen e të dhënave. Mund t’i lidhni pajisjet edhe përmes një porti USB. Porti Ethernet 10/100 Mb/s përkrah lidhjen Auto-MDI. Ruteri ka një sistem operativ RouterOS të nivelit të katërt. Ruteri përkrah versionin e 6-të të protokollit të Internetit. Dimensionet e këtij produkti janë 113 x 89 x 28 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Frekuenca e procesorit [MHz]:
400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
113
Jack DC:
Kodi i prodhuesit:
RB750UPr2
Lansuar:
28 Dhjetor 2011
Lartësia [mm]:
28
Licensë:
L4
Lloji i ruterit:
Router, RouterBoard
Mbështetje për IPv6:
NAND [MB]:
64
Numri i bërthamave:
1
Numri i lidhësve LAN 100 Mbps:
5
PoE:
Prodhuesi:
Mikrotik
Ram [MB]:
32
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Sistemi operativ:
MikroTik RouterOS v3
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0
Trashësia [mm]:
89
Ueb-i i prodhuesit:
Mikrotik.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE