Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Tastierë Keychron Q3, Gateron G PRO RED, Hot-swap, knob, US

Kodi i produktit:
347186visa
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Prodhuesi:
Keychron
Renditjashfaqja:
US

Si të porosisim në Gjirafa50?

221.50 
Ju kurseni : 42.00   (19%)
179.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke.

Është një tastierë mekanike me lidhje me tela që përdor një ndërfaqe USB të tipit C për lidhje (përfshihet përshtatës tip-C në tip-A). Është bërë nga aliazh alumini me cilësi të lartë. Është i pajisur me çelësa Gateron G Pro Red, të cilët kanë një shtypje lineare dhe të qetë dhe mund të zëvendësohen. Përfshihet një dritë e pasme e rregullueshme e tastit RGB. Ky variant ka gjithashtu një çelës rrotullues të rregullueshëm. Nuk ka pjesë numerike. Në anën e pasme është një ndërrim midis paraqitjeve të Windows dhe macOS. Mbështet firmware QMK dhe VIA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Prodhuesi:
Keychron
Renditjashfaqja:
US
Tasti Shift:
Dlouhý

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE