Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US

Kodi i produktit:
197995visa
Besueshmëria:
99 %
Pjesa e dorës:
Ngjyra e pasme:
RGB
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Pajisje speciale:
Taste për multimedia

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 
Ju kurseni : 5.00   (9%)
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke.

Logitech sjell tastierën e mahnitshme të emëruar G213 Prodigy e cila do iu jep një avantazh të dukshëm taktik kunddrejt kundërshtarëve tuaj me shpejtësinë reaguese dhe dizajnin e saj modern.

Tastierë e shpejtë

G213 iu ofron shpejtësi reagimi deri në 4 herë më të shpejtë sesa tastierat e zakonshme. Butonat janë të pajisur me platformën anti-ghosting që iu mundëson të shtypni disa butona në të njëjtën kohë në mënyrë që të kontrolloni çdo detaj të lojërave tuaja.

Drita të pasme me 16.8 milion variacione ngjyrash

Jepini sistemit tuaj një aftësi unike me 5 drita të pasme individuale që iu sjellin deri në 16.8 milionë variacione të ndryshme ngjyrash. Përshtatini ngjyrat për setin tuaj, lojëra specifike apo thjeshtë mbajeni ngjyrën tuaj të preferuar. Për të modifikuar tastierën në profile të ndryshme iu nevojitet softueri LGS ( Logitech Gaming Software).

Rezistente ndaj materieve të lëngshme

Tastiera është pajisur që të qëndroj e fortë edhe në rast të aksidenteve. Produkti është konstruktuar me rezistencë ndaj lëngjeve që mund të biejnë mbi të aksidentalisht dhe ndaj pluhurit.

Përdoreni më gjatë se zakonisht

Mbajeni tastierën në çfarëdo pozite që juve ju përshtatet dhe evitoni lodhjen në hapësirën për mbajtjen e kyçeve të dorës në mënyrë që t’a përdorni aksesorin me rehati afatgjate. Poashtu, tastiera vjen me butona të veçantë për kontrollimin e muzikës tuaj dhe kjo do iu mundësoj të luani, pauzoni dhe ndalni muzikën apo videon tuaj. Gjithashtu mund të rreguloni zërin dhe të ndërroni këngën thjeshtë duke klikuar në një buton.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
99 %
Data e lansimit:
6 Shtator 2016
Drita e pasme:
EAN:
5099206065970
Enter:
Dvourádkový
Formati i tastierës:
Standard (100%)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1,8
Gjerësia mm:
452
Hyrjet:
Me dy vija
Kodi i prodhuesit:
920-008093
Konektor:
USB
Lartësia mm:
33
Lidhje:
Me tela
Lloji i ndërprerësit:
Membranë
Lloji i ndriçimit:
E zezë
Lloji i tastierës:
Membrana
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyra e dritës së pasme:
RGB
Ngjyra e pasme:
RGB
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Pajisje speciale:
Taste për multimedia
Paraqitja:
US
Përcaktimi:
Lojra
Pesha g:
1 000
Pjesa e dorës:
Prodhuesi:
Logitech
Renditjashfaqja:
US
Sinkronizim të RGB:
Logitech Lightsync
Tasti Shift:
Dlouhý
Teknologjia:
USB-A
Thellësia mm:
218
Trashësia mm:
218
Uebfaqja e prodhuesit:
Logitech.com
Zhvendosje majtas:
E gjatë
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE