Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Tastierë Razer BlackWidow V3 Tenkeyless, Razer Yellow, US

Kodi i produktit:
305173visa
Besueshmëria:
100 %
Ngjyra:
Zezë
Trashësia mm:
154,8
Tasti Shift:
Dlouhý
Sinkronizim të RGB:
Razer Chroma

Si të porosisim në Gjirafa50?

145.50 
Ju kurseni : 26.00   (18%)
119.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke.

Tastiera Razer BlackWidow V3 Tenkeyless është ëndrra e secilit person të apasionuar pas lojërave. Është ideale për përdoruesit të cilët dëshirojnë të luajnë me lëvizje dhe strategji të ndryshme. Shpejtësia e përgjigjes së tastierës me rastin e shtypjes së tastit është 1 ms. Gjithashtu përmban opsione për mbajtjen në mend të ndonjë funksioni që dëshironi ta zgjedhni ju. U mundëson që të shtypni shumë taste në të njëjtën kohë. I përket tipit mekanik, Razer Yellow, ka kabllo me gjatësi 1.8 si dhe lidhet me pajisje përmes portit USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Data e lansimit:
26. 11. 2020
Drita e pasme:
EAN:
8886419347118
Enter:
Jednorádkový
Formati i tastierës:
Pa pjesë numerike (TKL/80%)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Gjerësia mm:
362
Koha e reagimit ms:
1
Konektor:
USB
Lartësia mm:
41
Lloji i tastierës:
Mekanik, Razer Yellow
Ngjyra:
Zezë
Ngjyra e pasme:
RGB
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Pesha g:
849
Prodhuesi:
Razer
Renditjashfaqja:
US
Rrokulliset mbi:
N-key
Sinkronizim të RGB:
Razer Chroma
Tasti Shift:
Dlouhý
Trashësia mm:
154,8
Uebfaqja e prodhuesit:
Razerzone.com
Vendi i origjinës:
Singapore

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE