Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Tastierë SteelSeries Apex Pro TKL Wireless (2023), OmniPoint 2.0, US, e zezë

Kodi i produktit:
358893visa
Drita e pasme:
Ngjyra e pasme:
RGB
Uebfaqja e prodhuesit:
Steelseries.com/int
Trashësia mm:
128
Teknologjia Wireless:
Bluetooth, Radio Frequencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

327.50 
Ju kurseni : 48.00   (15%)
279.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Tastiera mekanike e lojrave SteelSeries Apex Pro TKL me një ndërtim vërtet të fortë alumini, çelësa mekanikë të rregullueshëm OmniPoint, ndriçim i pasëm RGB i çelësave dhe performancë e optimizuar e lojës. Apex Pro TKL do ta çojë performancën tuaj të lojërave në një nivel të ri. Është një tastierë në formë kompakte, të cilën tastiera e ka marrë kryesisht falë pjesës numerike që mungon. Madhësia e tastierës do të vlerësohet veçanërisht nga ata që duan të maksimizojnë zonën nën tastierën e mausit. Mund të shijoni lojëra gjatë gjithë ditës pa ndërprerje falë një lidhjeje të besueshme ultra të shpejtë 2.4 GHz ose Bluetooth 5.0. Ekrani i integruar OLED shfaq vazhdimisht informacione të dobishme për rregullimin e cilësimeve, ndryshimin e profileve dhe shfaqjen e përditësimeve. Shikoni detaje të rëndësishme në ekranin inteligjent. Falë qarqeve të optimizuara anti-ghosting dhe N-Key Rollover me mbulim të plotë të çelësit, çdo goditje e tastierës reflektohet menjëherë në lojën tuaj, e cila është kaq e saktë edhe kur shtypni shumë butona. Mbani gjithçka nën kontroll me kontrolle të besueshme. Tastiera ka kabllo të ndashme USB-C.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
EAN:
5707119047289
Formati i tastierës:
Pa pjesë numerike (TKL/80%)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
355
Jetëgjatësia milion klikime:
100
Kabllo e mbështjellë:
Konektor:
Wireless
Lartësia mm:
42
Lloji i tastierës:
Mekanike
Mbështetje për kyçe:
Ndërrimi i markës:
STEELSeries
Ngjyra:
Zezë
Ngjyra e pasme:
RGB
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Përcaktimi:
Lojë
Pesha g:
1070
Prodhuesi:
SteelSeries
Renditjashfaqja:
US
Sinkronizim të RGB:
SteelSeries Engine
Tasti Shift:
Dlouhý
Teknologjia Wireless:
Bluetooth, Radio Frequencë
Trashësia mm:
128
Uebfaqja e prodhuesit:
Steelseries.com/int
Variant:
SteelSeries OmniPoint 2.0
Vendi i origjinës:
Denmark

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE