Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Power Bank ADATA P12500D 12500mAh, i bardhë

Kodi i produktit:
225889
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4712366966710
Ekran LED:
Energjia dalëse [A]:
2.1
Energjia hyrëse [A]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Powerbank ADATA P12500D ngarkon telefonin tuaj celular, tabletë, mp3 player dhe pajisje të tjera aty ku nuk ka energji eletrike. Është e mrekullueshme për të udhëtuar, në pushime apo në natyrë, gjithmonë do të jeni i sigurt se pajisja juaj do të ketë energji. ADATA P12500D përmban një ekran digjital me saktësi të lartë që gjithmonë tregon se sa energji ka mbetur. Është e pajisur me dy porte USB kështu që ju mund të mbushni deri në dy pajisje në të njëjtën kohë. Pra, ju kurseni shumë kohë!

Ka kapacitet prej 12500mAh, është shumë e qëndrueshme falë materialit cilësor . Ofron mbrojtje nga mbingarkesat, mbinxehja, qarku i shkurtër dhe mbitensioni.

Përmasat e powerbankut janë 141 x 63.5 x 22.5 mm dhe peshon 295 g. Ka input C 5V / 2A (microUSB) dhe output DC 5V / 2.1A max.

Vlerësimet

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4712366966710
Ekran LED:
Energjia dalëse [A]:
2.1
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
12 500
Kodi i prodhuesit:
AP12500D-DGT-5V-CWH
Lidhësit dalës:
USB-A 1x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat [H x W mm]:
63,5 x 141 x 22,5
Pesha [g]:
295
Prodhuesi:
ADATA
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE