Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Apple Magic Trackpad 2

Kodi i produktit:
195633
EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Mj2r2zm/a
Pesha [g]:
231
Prodhuesi:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
181.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Trackpad i ofruar nga Apple ka një dizajn elegant dhe pamje të bukur. Ai paraqet një sipërfaqe të madhe të xhamit e cila ka një bateri të brendshme dhe Bluetooth. Bateria e tij mund të rimbushet deri në kapacitet të plotë për një periudhë prej 2 orësh. Lidhja pa kabllo ju lejon fleksibilitet të madh dhe një varietet më të madh të përdorimit. Ka edhe portin Lightning, përmes së cilit mund ta lidhni me pajisje. Dimensionet e tij janë 0.49 to 1.09 cm x 16 cm x 11.49 cm, kurse pesha është 0.231 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Mj2r2zm/a
Pesha [g]:
231
Prodhuesi:
Apple

Bashkangjitja Apple Magic Trackpad 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE