Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm ADATA HD650, USB 3.1, 4TB, i zi

Kodi i produktit:
217782
EAN:
4713218460479
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
AHD650-4TU31-CBK

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
132.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një disk portabil HD650 me vlera dalluese të hatashme. Ky disk ofron më shumë kapacitet se kurrë. Është rezistent ndaj impakteve të mundshme dhe dhe është i dizajnuar në atë mënyrë që gjendet i mbështjellur me 1 shtresë gome dhe ka një konstrukt tre shtresor.

Përpos që mbrohet nga pjesa e jashtme atë e gjejmë edhe brenda ku dallojmë një kuti plastike qe e luan këtë rol dhe është rezistente ndaj dridhjeve.

Karakteristikat kryesore përfshijnë kapacitet prej 4TB, mbrojtje shumë shtresore, port USB 3.1 që nëse përdoret në anën e kundërt është e përshtatshme për port USB 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713218460479
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
AHD650-4TU31-CBK
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Përmasat [mm]:
126,8 x 81 x 27,8
Pesha (g):
390
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike

Bashkangjitja Disk i jashtëm ADATA HD650 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE