Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm LaCie Porsche Design Mobile, 2TB, i artë

Kodi i produktit:
213386
EAN:
763649078846
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
84
Kapaciteti [GB]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disqet e jashtme LaCie Porsche Design janë një gamë e dizajnit të bukur të disqeve. Ju ofron sigurim të lartë të të dhënave, falë portti USB 3.0 - tani USB Type C - si dhe transferim të shpejtë. Ky disk i jashtëm është një zgjidhje e shkëlqyeshme për ruajtjen e sasive të mëdha të të dhënave, siç janë filmat, lojrat, galeritë e fotografive etj. Ka një dizajn atraktiv dhe unik që e bën atë zgjidhje ideale për transferim të të dhënave.

LaCie Porsche Design Mobile është e pajisur me një mbështjellës prej alumini që mbron harduerin e diskut dhe në këtë mënyrë edhe të dhënat tuaja. Disku mund të përballojë dëmtimin mekanik dhe gjithashtu mund të shpërndajë me lehtësi nxehtësinë. Ka kapacitet të diskut prej 2 TB dhe transferimi i të dhënave ndodh nëpërmjet portit ultra të shpejtë USB 3.0 (tipi C). Përveç diskut, paketa gjithashtu përfshin një kabllo USB-C dhe një adapter USB-C.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
763649078846
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
84
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
STFD2000403
Lartësia [mm]:
10
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
193
Prodhuesi:
LaCie
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1, USB-C 3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
128

Bashkangjitja Disk i jashtëm LaCie Porsche Design Mobile edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE