Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm Toshiba Canvio Premium - 1TB, gri i errët

Kodi i produktit:
212864
EAN:
4051528219579
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
78
Kapaciteti [GB]:
1 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disqet e jashtme të Toshiba ofrojnë hapësirë të madhe ruajtjeje për mbledhjen gjithnjë në rritje të dosjeve. Një varg tjetër i disqeve Toshiba me një cilësi të lartë të prerjes së aluminit të prerë me diamant quhet Canvio Premium, që ofron mbrojtje të të dhënave dhe shumë liri. Falë lehtësisë së përdorimit të saj, ajo mund të shtojë menjëherë hapësirë për skedarë shtesë. Me Canvio USB Drives asgjë nuk do të pengojë punën e shpejtë. Ky hard disk i jashtëm i Toshiba Canvio Premium ofron 1TB të sistemit të skedarëve NTFS për sisteme operative të pajtueshme me Windows. NTI Backup Tani EZ është i përfshirë për backup automatik, i cili regjistrohet në disk. Disku është projektuar për USB 3.0 dhe është kompatibil me USB 2.0 (të përfshirë me përshtatësin e tipit C).

Dimensionet e diskut janë 109 × 78 × 13.5 mm dhe pesha nuk i kalon 165 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4051528219579
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
78
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
HDTW110EB3AA
Lartësia [mm]:
13,5
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
165
Prodhuesi:
Toshiba
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
109
Ueb-i i prodhuesit:
Toshiba.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE