Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Digitus Ecoline Patch UTP

Kodi i produktit:
195984
Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
4016032198741
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 është një seri e re e kabllove të dizajnuar për plug in. Ju ofrojnë lidhje me cilësi të lartë për rrjetin tuaj. Mbrojtësja e kabllos është fleksibile dhe mbron nga siguresat, duke parandaluar zhurmën e kabllos dhe mbrojtjen e saj nga jashtë.

Kjo kabllo ka dy lidhje RJ45 me një dizajn të ri dhe një fund të sheshtë. Ngjyra blu tregon destinacion për Cat 5e. Ngjyra e vetë kabllos është gri dhe gjatësia e tij është 3 m. Kablloja i përket grupit UTP të kabllove. Kjo kabllo rekomandohet për përdorim në temperaturat -20 ° C deri + 60 ° C

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Rrjete
EAN:
4016032198741
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kategoria:
5
Kodi i prodhuesit:
DK-1512-030
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
Digitus

Bashkangjitja Kabllo Digitus Ecoline Patch UTP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE