Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhese PremiumCord ,3,5mm

Kodi i produktit:
216882
Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, altoparlant, dëgjuese, tablet
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,3
Kodi i prodhuesit:
Kjr-33

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.08 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo përfshin konektues male 3.5 mm dhe 3.5 mm female. Gjatësia e kabllos është 30 cm dhe është i përshtatshëm per lidhjen e mikrofonave, dëgjueseve, telefonave të mençur, tabletëve apo PC. Ngjyra e konektorëve dallohet nga jack-u i kufjeve dhe i mikrofonit.

Vlerësimet

Shume e pershtashme per headset
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, altoparlant, dëgjuese, tablet
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,3
Kodi i prodhuesit:
Kjr-33
Lidhësit:
3
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo lidhese PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE