Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për antenë AQ KVA015

Kodi i produktit:
191289
Dizajnuar për:
TV
EAN:
8595122755232
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produktet e AQ janë të dizajnuara për përdoruesit e zakonshëm, e cila përbën zgjidhjen e duhur për ta. Secili konsumator gjithmonë mund t'a gjejë produktin më të përshtatshëm për nevojat e tij. Kjo kabllo për antenë përdoret për lidhjen e antenës me televizor. Kablloja ka lidhës të drejtë F / M. Gjatësia e kabllos është 1.5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
TV
EAN:
8595122755232
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
Xkva015
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
KOAX (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
KOAX (femër)
Prodhuesi:
AQ

Bashkangjitja Kabllo për antenë AQ KVA015 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE