Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje KOSS CS / 95 USB

Kodi i produktit:
179756
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2,4
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
CS/95USB (24 muaj)
Lidhës:
USB-A

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet KOSS CS 95 USB janë të pajisura me një mikrofon shumë të ndjeshëm. Ato janë të dizajnuara fillimisht për kompjuter, përdorim gjatë lojërave online apo bisedë me shoqëri dhe klientë. Mundësojnë komunikim të mirë për thirrje në konferenca si dhe komunikim me shoqëri apo familje. Shtrirja e frekuencës së kufjeve është prej 30 Hz deri në 16 kHz, kurse ndjeshmëria arrin 91 dB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2,4
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
CS/95USB (24 muaj)
Lidhës:
USB-A
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
91
Prodhuesi:
KOSS
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
16
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
30
Ueb-i i prodhuesit:
Koss.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE