Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje SteelSeries Arctis 5, të zeza

Kodi i produktit:
207253
EAN:
5707119035910
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjatësia e kabllos [m]:
3
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
61443

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
132.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kufjet SteelSeries Arctis 5 arrijnë t'i plotësojnë të gjithë pritjet dhe kërkesat e gamerave pasionant. Zëri kristal i pastër dhe i fuqishëm do iu sjell eksperiencë mahnitëse të videolojërave tuaja. Mbajtja e tyre është e rehatshme dhe nuk do të keni dhimbje të veshëve edhe pas shumë orëve të përdorimit. Gjithashtu ka drita RGB dhe mikrofon portativ që i kompleton kufjet në çdo aspekt.

Sorry, the description of the image is missing.


Zë i përsosur Surround 7.1

Dizajni elegant dhe i mahnitshëm i kufjeve i kombinuar me shiritiat lëvizës për përshtatje në kokën tuaj do iu sjell rehati maksimale në çdo moment. Pos kësaj, kufjet sjellin zë 3D Surround Sound 7.1 që është gjithçka që keni kërkuar. Lëshoni muzikën, mbyllni sytë dhe do të harroni nëse jeni në shtëpi apo në koncert. Ato funksionojnë nën frekuencat 20 - 22,000 Hz që ju mundësojnë të dëgjoni çdo detaj në përsosmëri.


Sorry, the description of the image is missing.

Do të harroni që i keni vendosur

Pas shumë orëve të përdorimit kufjet zakonisht shkaktojnë dhimbje. Por, SteelSeries 5, e ka hequr këtë brengë. Padi i veshëve i dizajnuar në mënyrë të veçantë do i mbaj veshët të tharë, të ftohtë dhe me rehati të përsosur.

Sorry, the description of the image is missing.Mikrofon praktik

Pjesë e kufjeve SteelSeries 5 është dhe mikrofoni portativ i cili mund të vendoset në anën e majtë të kufjeve. Kështu ju do të mund t'i përdorni kufjet me mikrofon kur të keni nevojë dhe ta hiqni atë sa herë që dëshironi.

Sorry, the description of the image is missing.


Kontroll dhe lidhje e lehtë me kompjuter

Ju mund t'i lidhni kufjet me kompjuter, laptop apo pajisje të tjera nëpërmjet platformës USB. Poashtu, kufjet vijnë me konektorin 3.5 mm jack. Për të shtuar rehatinë, kufjet kanë kabllo 3 metra të gjatë dhe kontroller të zërit në anën e djathtë të kufjeve.


Sorry, the description of the image is missing.


Fansat e lojërave kompjuterike do t'i gëzohen jashtëzakonisht shumë këtyre kufjeve. Më në fund, do të kenë mundësinë t'i përmbushin kërkesat dhe pritshmëritë e tyre. Zëri i përkryer vjen i pastër dhe i fuqishëm. Bartja e kufjeve është shumë e rehatshme, kështu që ju nuk do të keni dhimbje të veshëve as pas orëve të tëra të përdorimit. Kufjet gjithashtu kanë dritë RGB si dhe një mikrofon që paloset. Kanë dizajn elegant dhe praktik. Merrni kufjet, dëgjoni muzikë, mbyllni sytë dhe do t'iu duket sikur jeni në një sallë koncertesh.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119035910
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjatësia e kabllos [m]:
3
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
61443
Lidhës:
USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Pesha [g]:
879
Platforma:
PC
Prodhuesi:
STEELSeries
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE