Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Logitech M590 Silent, i kuq

Kodi i produktit:
215529
EAN:
5099206072572
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Trashësia [mm]:
103
Teknologjia:
USB-A
Teknologji Wireless:
Bluetooth, radio frequencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi i pazëshëm dhe wireless Logitech M590 Silent, është shumë i kërkuar nga përdorues të ndryshëm për shkak të cilësive dhe madhësisë së tij. Logitech Flow ju lejon të operoni në mes të tre kompjuterave, të kopjoni tekstin, ngjisni tekstin ose transferoni folderë nga një kompjuter në tjetrin. Kështu që ju kurseni shumë kohë! Ju gjithashtu mund të ulni tingullin tuaj të klikimit deri 90% dhe të mos shqetësoni të tjerët perreth. Dimensionet 40 mm x 64 mm x 103 mm. Pesha 101 g. Jetëgjatësia e baterisë 1x AA 2 vjet. Rezolucioni i sensorit 1 000 dpi. Ka 7 butona dhe rrokullisje kryhen me anë të butonit të mesit, Easy Switch.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206072572
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
64
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi i prodhuesit:
910-005199
Lartësia [mm]:
40
Lëvizje mekanike:
Lëvizje në katër anë :
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
AA
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
101
Prodhuesi:
Logitech
Rrota:
Lëvizë në katër anë
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Bluetooth, radio frequencë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
103
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Maus Logitech M590 Silent edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE