Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus pa kabllo CONNECT IT CMO-1000, i verdhë

Kodi i produktit:
218186
EAN:
8595610613433
Numri i butonëve:
3
Trashësia [mm]:
100
Teknologjia:
USB-A
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi pa kabllo ( wireless) është zgjidhja e duhur për juve që jeni mërzitur nga kablloja me limitimet e saja. Mausi vjen me rezolucion 1500 dpi prej senzorit optik, ka lidhësin USB i cili shpërndan sinjal në frekuencën 2.4GHz dhe nuk i nevojitet konfigurim shtesë dhe ofron distancë pune deri në 15 metra. Mausi ka madhësi 61 x 100 x 38 mm dhe ka peshë 56 g. Rrymë merr nga bateri me madhësi AA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610613433
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
61
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
CMO-1000-YL
Lartësia [mm]:
38
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1 500
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
56
Prodhuesi:
Connect IT
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
100
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Maus pa kabllo CONNECT IT CMO-1000 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE