Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus pa kabllo CONNECT IT Premium

Kodi i produktit:
104715
EAN:
8594158527554
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
71
Kodi i prodhuesit:
CI-61

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi optik pa kabllo CONNECT IT Premium është maus me dizajn modern dhe ergonomik, i mbuluar nga një shtresë e materialit mat. Dizajni kompakt dhe lidhja pa kabllo me mini-marrësin e bën atë ideal për laptopin tuaj. Ky është maus optik me një set të zgjeruar butonash, njëri nga të cilët përdoret për ndërrimin e rezolucionit (1000, 1200, 1600dpi). Sensori optik me një rezolucion prej 1600dpi siguron lëvizje precize dhe të lehta në desktop. Komunikimi wireless realizohet në një distancë prej 10m. Për furnizimin me rrymë elektrike kujdesen dy bateri AAA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594158527554
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
71
Kodi i prodhuesit:
CI-61
Lartësia [mm]:
42
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
6
Prodhuesi:
Connect IT
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
114
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Maus pa kabllo CONNECT IT Premium edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE