Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer laserik Brother MFC-L9570CDW, A4

Kodi i produktit:
215842
EAN:
4977766774529
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
2400 x 1200
Printim DPI:
2400
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
15

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,273.50 
Ju kurseni : 99.00   (8%)
1174.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 97.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky printer laserik me shumë funksione Brother MFC-L9570CDW Color është pajisja ideale e shtypjes për zyrat e shtëpisë dhe bizneset e vogla. Ai është një zgjidhje shtypëse e adaptueshme me shpejtësi të lartë të printimit, trajtim të lehtë të letrës dhe përdorim. Ofron veçori të printimit, faksit, kopjimit dhe skanimit.

Printimi është i mundur deri në rezolucion 2400 x 600 dpi (standard 600 x 600 dpi). Shpejtësia e printimit është 31 faqe A4 për minutë dhe faqja e parë shtypet në aq pak sa 15 sekonda.

Paisja mund të kopjojë me shpejtësi deri në 31 faqe në minutë. Kopjimi është i mundur deri në rezolucion 1200 x 600 dpi. Mund të kopjoni tekst, foto ose imazhe të printuara.

Skaneri me ngjyra ofron një rezolucion optik deri në 1200 x 2400 dpi (deri në 19200 x 19200 dpi me skanim të zgjeruar). Skanimi i dokumenteve mund të bëhet me shpejtësi deri në 50 ppm / 100 ipm. Ju gjithashtu mund të skanoni nga të dy anët e një flete.

Makina është e pajisur me një modem 33.6 kbps për faksim të dyanshëm, ose dërgimin dhe marrjen e dokumenteve. Ju mund të përdorni iFax për të hyrë në dokumente përmes Internetit nga e gjithë bota, pa përdorur një linjë telefonike. (Kërkon shkarkim shtesë nga Brother Solutions Center).

Ekziston një tabaka 250 + 50 + 80 fletë në anën e hyrjes dhe 150 fletë daljeje letre në dalje.

Ky printer laserik Brother MFC-L9570CDW ka një procesor 800 MHz, memorje 1 GB dhe ekran 17.6 cm LCD me prekje dhe me ngjyra. Mund të përdoren porti USB 2.0 me shpejtësi Hi-Speed, USB Host në pjesën e pasme për lexuesin e jashtëm të kartave, LAN 10BASE-T / 100BASE-TX / 1000Base-T dhe WiFi. Printeri mbështet lidhjen duke përdorur AirPrint, Android Print Service Plugin, Google Cloud Print 2.0, iPrint & Scan, Mopria, Wi-Fi Direct, NFC. Dimensionet e printerit janë 495 x 526 x 549 mm ndërsa pesha është afërsisht 29.7 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766774529
Fax:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
6 000
Kapaciteti standard i memories [MB]:
1 024
Kodi i prodhuesit:
MFCL9570CDWRE1
Konsumi (W):
580
Kopjues:
Kuti ngjyre të veçanta:
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
DADF (50 fletë)
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Mundësi lidhjeje me:
AirPrint, Android Print Servie Plugin, Google Cloud Print 2.0, iPrint&Scan, Mopria, WiFi Direct
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
495 x 526 x 549
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
163
Pesha në kg:
27,9
Printim DPI:
2400
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
15
Prodhuesi:
Brother
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
2400 x 600
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
2400 x 600
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
2400 x 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
31
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
31
Skaner:
Skaner DPI:
2400
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Printer laserik Brother MFC-L9570CDW edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE