Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri GP Ultra 23AE

Kodi i produktit:
151404
EAN:
4891199042119
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
55
Kodi i prodhuesit:
1021002311
Lansuar:
30 Prill 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ultra GP 23AE janë bateri alkaline me një tension nominal 12 V dhe që ofrohen në pako prej 1 cope. Kjo bateri është ekuivalente me GP23A, LRV08, L1028, RVO8, 23a, MS21, MN21, E23A, K23A, V23GA, 8LR932, 8LR23, VR22, 8F10R, CA20, MN21 / 23, 3LR50, A23, GP23A, 23AE, A23, A23S , P23GA.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4891199042119
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
55
Kodi i prodhuesit:
1021002311
Lansuar:
30 Prill 2014
Lloji:
Alkaline
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
GP
Tension [V]:
12
Ueb-i i prodhuesit:
Gpbatteries.com.hk

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE