Bateri litiumi SONY CR2025, 160mAh

Kodi i produktit:
147548
EAN:
0085620081370
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
160
Kodi i prodhuesit:
CR2025B1A
Lansuar:
1 Mars 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë nga litiumi SONY CR2025 janë ndër modelet që ofrojnë kualitet të lartë dhe janë të përshtatshme për konsum të energjisë tek pajisjet përkatëse. Bateria mund të përdoret me pajisje të lëvizshme që kjo bateri ka pajtueshmëri. Ka kapacitet prej 160mAh, tension prej 3V si dhe është i prodhuar nga materiali i litiumit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0085620081370
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
160
Kodi i prodhuesit:
CR2025B1A
Lansuar:
1 Mars 2014
Lloji:
Litium
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Sony
Tension [V]:
3
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE