Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Panasonic CR-2016 2BP Li

Kodi i produktit:
237970
Dizajnuar për:
Llambë dore, orë
EAN:
1651566151655165165
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
35049305
Lansuar:
13. 6. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Panasonic është kompani e mirëmnjohur në prodhimin e aksesorëve teknologjik për të gjitha pajisjet tuaja. Ajo njihet për kualitetin e lartë të prodhimit si dhe qëndrueshmërinë jetëgjatë në mënyrë që pajisjet tuaja të funksionojnë maksimalisht. Në këtë rast ajo sjell baterinë CR-2016 2BP të llojit Lithium e përshtatur për orë të dorës, kalkulator apo pajisje të tjera. Bateria është alkaline, mund të operoj në temperatura ekstreme (-30 ° C to + 60 ° C) dhe është e ndërtuar pa metale të rënda dhe vjen me 3 voltazh. Në pako vijnë 2 copë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Llambë dore, orë
EAN:
1651566151655165165
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
35049305
Lansuar:
13. 6. 2018
Lloji:
Buton, LR44
Numri i pakove:
2
Prodhuesi:
Panasonic
Tension [V]:
3+

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE