Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për ACER Aspire VN7, 4600mAh Li-pol 11,4V AC14A8L

Kodi i produktit:
236846
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4055655202718
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Acer Aspire 15 Nitro, Acer Aspire N7-571G, Acer Aspire VN7-571, Acer Aspire VN7-591, Acer Aspire VN7-591G, Acer Aspire VN7-591G-70RT, Acer Aspire VN7-591G-74SK, Acer Aspire VN7-791, Acer Aspire VN7-79
I përdorshëm me markat:
Acer

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateria Patona e përshtatur për Acer Aspire VN7, vjen me kapacitet prej 4600mAh dhe karakterizohet me cilësi të lartë të qëndrueshmërisë. Bateria Li-Ion është prodhuar në përputhje me standardet më të larta evropiane të cilësisë, është identike me baterinë origjinale dhe karakterizohet nga jetëgjatësia e lartë. Aksesori është përshtatur me seritë: Acer Aspire 15 Nitro, Acer Aspire N7-571G, Acer Aspire VN7-571, Acer Aspire VN7-591G, Acer Aspire VN7-591G-70RT, Acer Aspire VN7-591G-74SK, Acer Aspire VN7 -791, Acer Aspire VN7-791G dhe Acer Aspire VN7-791G-73AW.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4055655202718
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Acer Aspire 15 Nitro, Acer Aspire N7-571G, Acer Aspire VN7-571, Acer Aspire VN7-591, Acer Aspire VN7-591G, Acer Aspire VN7-591G-70RT, Acer Aspire VN7-591G-74SK, Acer Aspire VN7-791, Acer Aspire VN7-79
I përdorshëm me markat:
Acer
Kapaciteti [mAh]:
4600
Kodi i prodhuesit:
PT2811
Lansuar:
18. 5. 2018
Lloji:
Bateri
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
11,4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE