Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për ntb MSI A32-A15 4400mAh Li-Ion 11,1V

Kodi i produktit:
231724
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4055655176842
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fujitsu Lifebook N532, Gigabyte Q2532N, Medion Akoya E6221, Medion Akoya E6222, Medion Akoya E6227, Medion Akoya E6228, Medion Akoya E6234, Medion Akoya E7201, Medion Akoya E7219, Medion Akoya E7220,
I përdorshëm me markat:
Fujitsu- Siemens, Gigabyte, Medion, MSI, Novatech, Pegatron

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Patona ka ndërtuar emrin e saj në ndërtimin e baterive alternative që zëvendësojnë përsosshmërisht bateritë origjinale të pajisjeve tuaja. Bateritë e Patona-s kanë kualitet të lartë, çmim të volitshëm dhe qëndrueshmëri afatgjate. Me këtë rast ajo sjell baterinë me kapacitet 4400 mAh dhe voltazh 11.1V që zëvendëson bateritë origjinale të laptopëve Fujitsu Lifebook N532, Medion Akoya E6222, E6227, E6228, E6234, E7201, E7220, E7221, E7222, MD97744, MD97768, MD97868, MD97874, MD97886, MD97889, MD98109, MD98383, MD98740, MD98930, MD98980, MD99050, MD99090, Asya P6631, Asya P6631, Asya P6634, P6635, P6637, P6638, P6815, P7621, P7817, Erazer MD97888, Erazer X6815, Erazer X6816, LiFE E6201, LiFE MD98067, MSI A6400, MSI CR640, MSI CX640, MSI MS - 16Y1, Novatech A15HC, Pegatron A15HC, Pegatron A17HC dhe Pegatron A25PA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4055655176842
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fujitsu Lifebook N532, Gigabyte Q2532N, Medion Akoya E6221, Medion Akoya E6222, Medion Akoya E6227, Medion Akoya E6228, Medion Akoya E6234, Medion Akoya E7201, Medion Akoya E7219, Medion Akoya E7220,
I përdorshëm me markat:
Fujitsu- Siemens, Gigabyte, Medion, MSI, Novatech, Pegatron
I rikarikueshëm:
Kapaciteti [mAh]:
4400
Kodi i prodhuesit:
PT2474
Lansuar:
3. 3. 2018
Lloji:
Bateri
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE