Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Jupio EN-EL14A për Nikon

Kodi i produktit:
234202
Dizajnuar për:
Fotoaparat
EAN:
8718503028576
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Nikon D3100, Nikon D3200, Nikon D3300, Nikon D5100, Nikon D5200, Nikon D5300, Nikon D5300, Nikon D5600, Nikon DF, Nikon P7000, Nikon P7100, Nikon P7800
I përdorshëm me markat:
Nikon

Si të porosisim në Gjirafa50?

73.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 12.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateri Jupio EN-EL14A rechargeable Li-ion me kapacitet të lartë siguron energji të mjaftueshme për të marrë qindra imazhe në një mbushje të vetme (varësisht nga modeli i kamerës).   Jupio EN-EL14A është një bateri zëvendësuese Li-Ion për kamerat Nikon D3100, Nikon D3200, Nikon D3300, Nikon D5100 dhe modele të tjera, kapaciteti 1030 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat
EAN:
8718503028576
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Nikon D3100, Nikon D3200, Nikon D3300, Nikon D5100, Nikon D5200, Nikon D5300, Nikon D5300, Nikon D5600, Nikon DF, Nikon P7000, Nikon P7100, Nikon P7800
I përdorshëm me markat:
Nikon
Kapaciteti [mAh]:
7 700
Kodi i prodhuesit:
E61PJPCNI001904
Lansuar:
7. 4. 2018
Lloji:
Bateri
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Jupio
Tension [V]:
7.4
Ueb-i i prodhuesit:
Jupio.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE