Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri zëvendësuese Paton për LG Nexus 5

Kodi i produktit:
174359
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4055655114264
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
I përdorshëm me:
LG Nexus 5
I përdorshëm me markat:
LG

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Secila bateri ka një jetëgjatësi të caktuar, pas së cilës duhet të ndërrohet. Bateritë Patona kanë tension prej 3.8V dhe kapacitet prej 2300 mAh, dhe shërbejnë si bateri zëvendësuese për bateritë origjinale LG BL-T9, EAC62078701. Bateria paraqet një bateri kualitative zëvendësuese të përshtatshme për pajisjet LG Nexus 5, LG D820, D821 LG.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4055655114264
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
I përdorshëm me:
LG Nexus 5
I përdorshëm me markat:
LG
I rikarikueshëm:
Kapaciteti [mAh]:
2 300
Kodi i prodhuesit:
PT3090
Lansuar:
27 Qershor 2015
Lloji:
Bateri
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE