Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri zëvendësuese Paton për Nokia BL-5J

Kodi i produktit:
144164
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4260317093508
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 500
Kodi i prodhuesit:
PT3044

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për shkak të përdorimit të madh të telefonave në ditët e sotme, bateritë e tyre pas një kohe harxhohen apo prishen. Zgjidhja për këtë janë bateritë zëvendësuese, të cilat zgjasin jetën e pajisjes suaj. Kompania Paton iu sjell baterinë zëvendësuese e cila ka kapacitet prej 1500 mAh dhe është e dizajnuar për bateritë origjinale të Nokia BL-5J.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4260317093508
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 500
Kodi i prodhuesit:
PT3044
Lansuar:
14 Janar 2014
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE