Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri zëvendësuese Paton për Nokia BP-6M

Kodi i produktit:
144157
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4260317093430
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 200
Kodi i prodhuesit:
PT3037

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për shkak të përdorimit të madh të telefonave në ditët e sotme, bateritë e tyre pas një kohe harxhohen apo prishen. Zgjidhja për këtë janë bateritë zëvendësuese, të cilat zgjasin jetën e pajisjes suaj. Kompania Paton iu sjell baterinë e cila ka kapacitet prej 1200 mAh, tension prej 3.7 V dhe shërben si zëvendësim për baterinë origjinale të Nokia BP-6M.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4260317093430
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 200
Kodi i prodhuesit:
PT3037
Lansuar:
14 Janar 2014
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE