Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri zëvendësuese Paton për Sony BA900

Kodi i produktit:
150169
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4260317096806
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 800
Kodi i prodhuesit:
PT3068

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për shkak të përdorimit të madh të telefonave në ditët e sotme, bateritë e tyre pas një kohe harxhohen apo prishen. Zgjidhja për këtë janë bateritë zëvendësuese, të cilat zgjasin jetën e pajisjes suaj. Kompania Paton iu sjell baterinë e cila ka kapacitet prej 1800 mAh dhe shërben si zëvendësim i baterisë origjinale Sony BA900. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, iu lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4260317096806
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 800
Kodi i prodhuesit:
PT3068
Lansuar:
4 Prill 2014
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE