Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri zëvendësuese Samsung EB-B600BEBEC për Galaxy S4 i9505

Kodi i produktit:
125423
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8592118104937
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung GALAXY S4
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për shkak të përdorimit të madh të telefonave në ditët e sotme, bateritë e tyre pas një kohe harxhohen apo prishen. Zgjidhja për këtë janë bateritë zëvendësuese, të cilat zgjasin jetën e pajisjes suaj. Kompania Samsung iu sjell baterinë e modelit EB-B600BEBEC e cila ka kapacitet prej 2600 mAh, dhe është dizajnuar për smartfonat Samsung Galaxy S4 (i9505).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8592118104937
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung GALAXY S4
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kapaciteti [mAh]:
2 600
Kodi i prodhuesit:
EB-B600BEBECWW
Lansuar:
26 Mars 2013
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE