Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri zëvendësuese Samsung për Galaxy S4 mini

Kodi i produktit:
130752
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 900
Kodi i prodhuesit:
EB-B500BEBECWW
Lansuar:
26 Qershor 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gjatë përdorimit të shumtë bateria e telefonit mund të dobësohet dhe të humbasë kapacitetin e saj maksimal. Për këtë arsye është i nevojshëm zëvendësimi i baterisë e cila mund të rritë jetëgjatësinë e pajisjes deri në dy herë më shumë se bateria e vjetër. Bateritë origjinale EB-B500BEB nga marka Samsung kanë një kapacitet prej 1900 mAh. Kjo bateri është e dizajnuar për telefonin e mençur Samsung Galaxy S4 mini.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 900
Kodi i prodhuesit:
EB-B500BEBECWW
Lansuar:
26 Qershor 2013
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE