Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Power Bank Canyon, 10,000 mAh, i bardhë

Kodi i produktit:
207744
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Lidhësit hyrës:
Lightning, microUSB
Ueb-i i prodhuesit:
Canyon-tech.com
Tension [V]:
5
Prodhuesi:
Canyon

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Power Bank Whitenergy shërben si burim rezervë i energjisë dhe është i përkryer për përdorim gjatë udhëtimeve tuaja, për biznes apo për pushime, kur nuk keni ndonjë burim tjetër të energjisë për rimbushjen e pajisjeve tuaja. Ky Power Bank është i pajisur me një bateri të llojit Li-pol me kapacitet të lartë prej 10,000 mAh. Po ashtu është i pajisur me lidhës Lightning, microUSB 2.0 dhe USB 2.0 dhe mund të furnizoj me energji prej 2A të gjitha pajisjet me porte të përshtatshme. Ka një dizajn shumë elegant dhe falë dimensioneve kompakte është shumë praktik për përdorim dhe bartje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
5291485001759
Energjia dalëse [A]:
2
Energjia hyrëse [A]:
2
Energjia maksimale [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti [mAh]:
10 000
Kodi i prodhuesit:
CNS-TPBP10W
Lajmërues LED:
Lansuar:
11 Shkurt 2017
Lidhës:
Lightning, micro USB 2.0, USB 2.0
Lidhësit dalës:
USB-A 1x
Lidhësit hyrës:
Lightning, microUSB
Lloji:
Li-Pol (Litium-Ion Polimer)
Materiali:
Plastikë
Ngjyra:
Bardhë
Numri i lidhësve USB:
1
Numri i pakove:
1
Përmasat [H x W mm]:
140 x 58 x 220
Pesha [g]:
280
Prodhuesi:
Canyon
Tension [V]:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Canyon-tech.com
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE