Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Power Bank GoGEN 10,000 mAh, bardhë e zi

Kodi i produktit:
186483
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Tension [V]:
5
Prodhuesi:
GoGen
Pesha [g]:
210

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
22.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdokush që gjendet në rrugë shumicën e kohës, ndodh që të mbetet pa bateri në pajisjen e tij, çoftë ai telefon apo tablet. Për këto lloj situatash, kompania GoGen ka sjellë këtë Power Bank 10,000 mAh i cili ju siguron që do të keni bateri të mjaftueshme për pajisjen tuaj. Ka një dritë Led që ju informon për gjendjen e baterisë. Ky Power Bank është i përshtatshëm për përdorim nga telefonat e mençur, iPod, Gps, Mp3 dhe kamera të ndryshme. Ka peshë prej 210 gram.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8592417056371
Energjia dalëse [A]:
1, 2,1
Energjia hyrëse [A]:
1
Energjia maksimale [A]:
2,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti [mAh]:
10 000
Kodi i prodhuesit:
GOGPB100002BW
Lajmërues LED:
Lansuar:
25 Shkurt 2016
Lidhës:
Micro USB 2.0, USB 2.0
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Materiali:
Plastikë
Ndriçim (LED):
Ndriçim LED:
Ngjyra:
Zezë
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i pakove:
1
Përmasat [H x W mm]:
76 x 25 x 110
Pesha [g]:
210
Prodhuesi:
GoGen
Tension [V]:
5
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE