Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Power Bank SONY CP-E6B, 5800 mAh, i kaltër

Kodi i produktit:
198627
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Tension [V]:
5
Prodhuesi:
Sony

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Power Bank SONY CP-E6B është i pajisur me një bateri me kapacitet të lartë prej 5800 mAh dhe do të iu shërbejë shumë, sidomos gjatë udhëtimeve tuaja, duke iu siguruar që pajisjet tuaja si telefon, tablet, MP3 dhe të tjera të ngjashme nuk do të fiken asnjëherë për mungesë energjie. Ky Power Bank është i pajisur me një port të USB dhe maksimumi i energjisë që mund të ofroj është 1.5A. Falë dimensioneve shumë kompakte dhe peshës së lehtë është shumë praktik për bartje kudo në udhëtimet tuaja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
4901660143952
Energjia dalëse [A]:
1.5
Energjia hyrëse [A]:
1.5
Energjia maksimale [A]:
1,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti [mAh]:
5 800
Kodi i prodhuesit:
CP-E6BL
Lajmërues LED:
Lansuar:
20 Shtator 2016
Lidhës:
Micro USB 2.0, USB 2.0
Lidhësit dalës:
USB-A 1x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Pol (Litium-Ion Polimer)
Materiali:
Plastikë
Ngjyra:
Kaltër
Numri i lidhësve USB:
1
Numri i pakove:
1
Përmasat [H x W mm]:
110 x 64 x 15
Pesha [g]:
141
Prodhuesi:
Sony
Tension [V]:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE