Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Power Bank SONY CP-E6B, 5800 mAh, i zi

Kodi i produktit:
198626
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Tension [V]:
5
Prodhuesi:
Sony

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.42 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Power Bank SONY CP-E6B është i pajisur me një bateri me kapacitet të bateris prej 5800 mAh dhe do të iu shërbej shumë, sidomos gjatë udhëtimeve tuaja, duke iu siguruar që pajisjet tuaja si telefon, tablet, MP3 dhe të tjera të ngjashme nuk do të fiken asnjëherë për mungesë energjie. Ky Power Bank është i pajisur me një port të USB ku mund të lidhen pajisjet për rimbushje, ndërsa maksimumi i energjisë që mund të ofroj është 1.5A. Falë dimensioneve shumë kompakte dhe peshës së lehtë është shumë praktik për bartje kudo në udhëtimet tuaja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
4901660143938
Energjia dalëse [A]:
1.5
Energjia hyrëse [A]:
1.5
Energjia maksimale [A]:
1,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti [mAh]:
5 800
Kodi i prodhuesit:
CP-E6B
Lajmërues LED:
Lansuar:
20 Shtator 2016
Lidhës:
Micro USB 2.0, USB 2.0
Lidhësit dalës:
USB-A 1x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Pol (Litium-Ion Polimer)
Materiali:
Plastikë
Ngjyra:
Zezë
Numri i lidhësve USB:
1
Numri i pakove:
1
Përmasat [H x W mm]:
110 x 64 x 15
Pesha [g]:
141
Prodhuesi:
Sony
Tension [V]:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE