Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Power Bank Xiaomi, 5000 mAh, i argjendtë

Kodi i produktit:
166126
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Tension [V]:
5
Prodhuesi:
Xiaomi
Pesha [g]:
156

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Power Bank Xiaomi është e pajisur me një bateri që ka kapacitet të lartë prej 5000 mAh dhe do të iu shërbej shumë, sidomos gjatë udhëtimeve, duke iu siguruar që pajisjet tuaja si telefon, tablet, MP3 dhe të tjera të ngjashme nuk do të fiken asnjëherë për mungesë energjie. Ky Power Bank është i pajisur një port për USB 2.0 dhe mundëson rimbushjen e shpejtë të pajisjeve tuaja me energji prej 2.1A. Falë dimensioneve shumë kompakte dhe peshës shumë të lehtë, Power Bank Xiaomi është shumë praktik për përdorim dhe bartje kudo në udhëtimet tuaja.

Vlerësimet

Njejte si ne pershkrim. Perfekt.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
6954176898760
Energjia dalëse [A]:
2.1
Energjia hyrëse [A]:
2
Energjia maksimale [A]:
2,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti [mAh]:
5 000
Kodi i prodhuesit:
NDY-02-AM
Lansuar:
24 Janar 2015
Lidhës:
Micro USB 2.0, USB 2.0
Lidhësit dalës:
USB-A 1x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Materiali:
Alumini
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i lidhësve USB:
1
Pa merkur:
Opsionale
Përmasat [H x W mm]:
69 x 125 x 9,9
Pesha [g]:
156
Prodhuesi:
Xiaomi
Tension [V]:
5
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE