Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Power Bank ADATA A10050, 10,050 mAh, i hirtë

Kodi i produktit:
195361
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Tension [V]:
5
Prodhuesi:
ADATA
Pesha [g]:
220

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.75 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdokush që gjendet në rrugë shumicën e kohës, ndodh që të mbetet pa bateri në pajisjen e tij, qoftë ai telefon apo tablet. Për këto lloj situatash, kompania Adata ka sjellë këtë Power Bank Adata A10050 me kapacitet prej 10,050 mAh i cili ju siguron që do të keni bateri të mjaftueshme për pajisjen tuaj. Bateria e këtij produkti mund të mbushet përmes kompjuterit apo laptopit me ndihmën e portit micro USB. Dimensionet e produktit janë 60 x 22 x 100 mm dhe peshon vetëm 220 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
4712366965317
Energjia dalëse [A]:
1, 2,1
Energjia hyrëse [A]:
2
Energjia maksimale [A]:
2,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti [mAh]:
10 050
Kodi i prodhuesit:
AA10050-5V-CTI
Lajmërues LED:
Lansuar:
23 Korrik 2016
Lidhës:
Micro USB 2.0, USB 2.0
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Materiali:
Alumini
Ngjyra:
Hiri
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i pakove:
1
Përmasat [H x W mm]:
60 x 22 x 100
Pesha [g]:
220
Prodhuesi:
ADATA
Tension [V]:
5
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE