Power Bank EPICO ELOOP, 11,000 mAh, i zi

Kodi i produktit:
182442
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Tension [V]:
5
Prodhuesi:
EPICO
Pesha [g]:
205

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.75 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky power bank është pajisja e duhur për ju. Nëse udhëtoni shpesh dhe nuk keni mundësi për të karikuar pajisjet tuaja, ky power bank me kapacitet 11,000 mAh është i gatshëm të plotësojë nevojat tuaja.Kjo pajisje mbron pajisjen tuaj nga voltazhi i lartë, qarku i shkurtër dhe nga karikimi i tepruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8596049036985
Energjia dalëse [A]:
1, 2,1
Energjia hyrëse [A]:
1
Energjia maksimale [A]:
2,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti [mAh]:
11 000
Kodi i prodhuesit:
9915101300017
Lajmërues LED:
Lansuar:
1 Dhjetor 2015
Lidhës:
Micro USB 2.0, USB 2.0
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
PowerBank i jashtëm
Materiali:
Gomë, alumin
Ngjyra:
Zezë
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i pakove:
1
Përmasat [H x W mm]:
75 x 123 x 14,3
Pesha [g]:
205
Prodhuesi:
EPICO
Tension [V]:
5
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE