Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

PowerBank GoGEN 16,000 mAh, i zi / hirtë

Kodi i produktit:
193483
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Tension [V]:
5
Prodhuesi:
GoGen
Pesha [g]:
480

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Çdokush që gjendet në rrugë shumicën e kohës, ndodh që të mbetet pa bateri në pajisje, qoftë ai telefon apo tablet. Për këto lloj situatash, kompania GoGen ka sjellë këtë Power Bank GoGEN, i cili ju siguron që do të keni bateri të mjaftueshme për pajisjen tuaj. Ka kapacitet të lartë të bateris prej 16,000 mAh dhe një dritë Led që ju informon për gjendjen e baterisë. Ky Power Bank është i përshtatshëm për përdorim nga telefonat e mençur, iPod, Gps, Mp3 dhe kamera të ndryshme. Lidhja e tij bëhet përmes MicroUSB 2.0. dhe USB 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8592417060019
Energjia dalëse [A]:
2,1, 2,5
Energjia hyrëse [A]:
2
Energjia maksimale [A]:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti [mAh]:
16 000
Kodi i prodhuesit:
GOGPB160002BGR
Lajmërues LED:
Lansuar:
29 Qershor 2016
Lidhës:
Micro USB 2.0, USB 2.0
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
PowerBank i jashtëm
Materiali:
Plastikë
Ndriçim (LED):
Ndriçim LED:
Ngjyra:
Zezë
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i pakove:
1
Përmasat [H x W mm]:
85 x 25 x 160
Pesha [g]:
480
Prodhuesi:
GoGen
Tension [V]:
5
Voltazhi dalës:
5 V
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE