Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

PowerBank REMAX 30,000 mAh, i zi

Kodi i produktit:
178477
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Lidhësit dalës:
USB-A 4x
Tension [V]:
5
Prodhuesi:
Remax
Pesha [g]:
409

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 
Ju kurseni : 4.85   (10%)
43.65 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.27 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Rimbusheni të gjitha pajisjet e juaja elektrike kudo që jeni e sidomos larg prizave të rrymës me ndihmën e powerbankut që ju sjell kompania Remax. Aksesori është i vogël në madhësi dhe i lehtë në peshë gjë që e bënë të përshtatshëm për bartje të lehtë kudo që shkoni. I veçantë dhe praktikë Powerbanku vjen me kapacitet 30000 mAh, ka 4x porte USB që iu mundëson të rimbushni 4 pajisje në të njëjtën kohë ( 2x porte 1A dhe 2x porte 2.1A). Poashtu, aksesori ka madhësi 162 x 101 x 12 mm ka peshë 409 g dhe ka ngjyrë të zezë

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
69548512208938588006071559
Ekran LED:
Energjia dalëse [A]:
1, 2,1
Energjia hyrëse [A]:
1.5
Energjia maksimale [A]:
2,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti [mAh]:
30 000
Kodi i prodhuesit:
AA-1094
Lansuar:
22 Shtator 2015
Lidhës:
Micro USB 2.0, USB 2.0
Lidhësit dalës:
USB-A 4x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
PowerBank i jashtëm
Materiali:
Plastikë
Ngjyra:
Zezë
Numri i lidhësve USB:
4
Numri i pakove:
1
Përmasat [H x W mm]:
162 x 101 x 12
Pesha [g]:
409
Prodhuesi:
Remax
Tension [V]:
5
Voltazhi dalës:
5 V
Vendi i origjinës:
Slovakia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE