Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Power Bank RIVAPOWER 1005, 5000 mAh, i argjendtë

Kodi i produktit:
204640
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Lidhësit dalës:
USB-A 1x
Tension [V]:
5
Prodhuesi:
RivaCase
Pesha [g]:
240

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Power Bank RIVAPOWER ju mundëson karikimin e celularit apo tabletit tuaj në vende ku nuk ka priza elektrike. Falë kapacitetit të lartë prej 5000 mAh, ai mban qëndrueshmëri të lartë gjatë përdorimit. Prej porteve hyrëse ka Lightning dhe microUSB ndërsa prej porteve dalëse ka USB-A. Përparësia e tij e madhe është lehtësia e mbajtjes së tij, të cilin mund ta merrni gjithmonë me vete. Trupi i tij nga alumini, siguron qëndrueshmëri dhe stabilitet të madh gjatë karikimit. Ndërsa vet Power Bank karikohet me anë të kabllos USB, në kompjuter apo me energji elektrike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
4260403570302
Energjia dalëse [A]:
2.1
Energjia hyrëse [A]:
1
Energjia maksimale [A]:
2,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti [mAh]:
5 000
Kodi i prodhuesit:
RP-VA1005
Lajmërues LED:
Lansuar:
10 Janar 2017
Lidhës:
Lightning, micro USB 2.0, USB 2.0
Lidhësit dalës:
USB-A 1x
Lidhësit hyrës:
Lightning, microUSB
Lloji:
PowerBank i jashtëm
Materiali:
Alumini
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i lidhësve USB:
1
Numri i pakove:
1
Përmasat [H x W mm]:
40 x 130 x 20
Pesha [g]:
240
Prodhuesi:
RivaCase
Tension [V]:
5
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE