Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

PowerBank Romoss, 10,400mAh, i bardhë

Kodi i produktit:
177038
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Ueb-i i prodhuesit:
Romoss.com
Tension [V]:
5
Prodhuesi:
ROMOSS

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
46.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Power Bank Romoss 4 është një mbushës portativ me kapacitet prej 10,400 mAh, i cili ju mundëson mbushje të pajisjeve tua kudo që jeni. Ky mbushës karakterizohet me një kapacitet të lartë, efiçiencë të përkryer dhe mundësinë për të mbushur dy pajisje në të njëjtë kohë. Përputhet me të gjitha pajisjet që mbushen me port USB, të tilla si iPhone, Samsung, sisteme të navigimit, MP3 apo të gjitha llojet tjera të telefonave. Tashmë nuk keni nevojë të brengoseni për gjendjen e baterisë tuaj, pasi që me këtë PowerBank, problemet tuaja me bateri, marrin fund menjëherë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
6951758333701
Energjia dalëse [A]:
1, 2,1
Energjia hyrëse [A]:
2.1
Energjia maksimale [A]:
2,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti [mAh]:
10 400
Kodi i prodhuesit:
Sailing 4
Lajmërues LED:
Lansuar:
21 Gusht 2015
Lidhës:
Micro USB 2.0, USB 2.0
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Materiali:
Plastikë
Ngjyra:
Bardhë
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i pakove:
1
Pa merkur:
Opsionale
Përmasat [H x W mm]:
62 x 21,5 x 138
Pesha [g]:
256
Prodhuesi:
ROMOSS
Tension [V]:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Romoss.com
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE