Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Power Bank Remax Mink 10000mAh Li-Pol

Kodi i produktit:
197489
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
6954851255482
Energjia maksimale [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mos u merakosni më që telefoni do t'u fiket atëherë kur ju duhet më së shumti. Power Bank Mink siguron një mundësi që të udhëtoni dhe të keni bateri të mjaftueshme çdo kohë. Kjo pajisje është mbushës universal me kapacitet prej 10,000 mAh. Është i dizajnuar për të mbushur telefonin jo vetëm gjatë rrugës por kudo ku është edhe e vështirë për të gjetur rrjet. Ka energji të mjaftueshme për të mbushur smartphone-in ose tabletin tuaj deri në disa herë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
6954851255482
Energjia maksimale [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti [mAh]:
10 000
Kodi i prodhuesit:
AA-1223
Lidhës:
Micro USB 2.0, USB 2.0
Lloji:
PowerBank i jashtëm
Ndriçim (LED):
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i pakove:
1
Përmasat [H x W mm]:
96 x 69,5 x 23
Prodhuesi:
Remax
Tension [V]:
5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE