Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri për laptop ASUS X556, 4200mAh, Li-Pol, 7.6V, C21, N1509

Kodi i produktit:
258072
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4055655207546
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Asus X556, Asus X556UA, Asus X556UB, Asus X556UF, Asus X556UJ, Asus X556UQ, Asus X556UR, Asus X556UV
I përdorshëm me markat:
ASUS

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateri jo origjinale e cilësisë së lartë e dizajnuar për laptopët e caktuar Asus. Kapaciteti i saj është 4200 mAh. Njësia e furnizimit me energji me mbrojtje të mbingarkesës është në dispozicion në versionin teknologjik Li-Pol me tension 7.6 volt. Bateria është e pajtueshme me modelet Asus X556, X556UA, X556UQ, X556UQ, X556UQ, X556UR dhe X556UV.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4055655207546
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Asus X556, Asus X556UA, Asus X556UB, Asus X556UF, Asus X556UJ, Asus X556UQ, Asus X556UR, Asus X556UV
I përdorshëm me markat:
ASUS
Kapaciteti mAh:
4 700
Kodi:
PT2826
Lansuar më:
29. 3. 2019
Lloji:
Li-Pol (Litium Polimer)
Prodhuesi:
Patona
Tension V:
7.6

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE