Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Paton për APPLE A1280, 4600mAh 10,8V

Kodi i produktit:
126324
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 600
Kodi i prodhuesit:
PT2180
Lansuar:
16 Prill 2013
Lloji:
Lithium-ion (Li-ion)

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisjet elektronike janë pjesë përbërëse dhe më se e domosdoshme e përditshmërisë. Si pajisje e bartshme ka nevojë për energji të cilën e merr nga bateria. secila bateri ka jetëgjatësinë e vet por vjen një periudhë që duhen ndërruar. Bateritë Paton janë bateritë alternative me voltazh prej 10.8V dhe përafësisht 4600 mAh të baterisë origjinale Apple A1280.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 600
Kodi i prodhuesit:
PT2180
Lansuar:
16 Prill 2013
Lloji:
Lithium-ion (Li-ion)
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
10,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE