Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri PATONA për ASUS N552/N752, 2200mAh Li-lon, 14.8V

Kodi i produktit:
251430
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4055655205498
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Asus N552 series, Asus N752 series, Asus Rog GL752 series
I përdorshëm me markat:
ASUS

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateria Patona vjen në llojin Li-Ion dhe është e dizejnuar për seritë e ASUS N552, N752 dhe ROG GL752. Këto bateri janë me kapacitet prej 2200 mAh dhe me tension prej 14.8 V dhe ofrojnë mbrojtje nga mbingarkesa. Modelet me të cilat mund të përdoret kjo bateri jane: ASUS N552V, N552VW, N552VW-1A, N552VW-1B, N552VW-2A, N552VW-FI040T, N552VW-FI043T, N552VW-FI202T, N552VW-FW026T, N552VW-FY083T, N552VX, N552VX-FI018T, N552VX-FW027T, N552VX-FW120T, N552VX-FW140T, N552VX-FW320T, N552VX-FY012T, N552VX-FY017T, N552VX-FY026T, N552VX-FY071T, N552VX-FY103T, N552VX-FY104T, N552VX-FY105T, N552VX- FY137T, N552VX-FY200T, N552VX-FY209D, N552VX-FY299T, N552VX-FY382T, N752, N752V, N752VW, N752VX, N752VX-GC197T ROG GL752VL-GC057T, GL752VW, GL752VW-1A GL752VW-2B, GL752VW-3B, GL752VW-T4004T , GL752VW-T4077T, GL752VW-T4079T, GL752VW-T4091T, GL752VW-T4105, GL752VW-T4108D, GL752VW-T4122T, GL752VW-T4130T, GL752VW-T4137T, GL752VW-T4138T, GL752VW-T4179T, GL752VW-T4180T, GL752VW-T4188T, GL752VW -T4189T, GL752VW-T4243T dhe A41N1501, L41LK2H, L41LK9H.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4055655205498
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Asus N552 series, Asus N752 series, Asus Rog GL752 series
I përdorshëm me markat:
ASUS
Kapaciteti [mAh]:
3200
Kodi:
PT2822
Lansuar:
22. 12. 2018
Lloji:
Bateri
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
15

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE