Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri alternative Paton për laptop SONY VAIO

Kodi i produktit:
126543
Dedikuar për seritë e laptopëve Sony:
AW, BZ, CS, CW, F, FW, M, NS, NW, S, SR, TX, Y
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2122
Lansuar:
26 Prill 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Secila bateri ka një jetëgjatësi të kufizuar dhe gjithmonë vjen koha kur duhet të zëvendësohet. Kështu që neve na mbetet të zgjedhim ndërmjet baterisë origjinale dhe asaj alternative, varësisht se cila është më e përballueshme për.Kompania Paton ofron një gamë të gjerë të baterive alternative të cilësisë së lartë për pajisje të ndryshme. Bateria Paton është me kapacitet prej 4400 mAh dhe voltazh prej 11.1 V. Kjo është një bateri zëvendësuese për baterinë origjinale, për modelet e caktuara të notebook-ëve, Sony Vaio VPC dhe Sony VAIO VGN. Bateritë janë të cilësisë së lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Sony:
AW, BZ, CS, CW, F, FW, M, NS, NW, S, SR, TX, Y
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2122
Lansuar:
26 Prill 2013
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE