Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptopë HP HSTNN-IBOX, 4400mAh, 11.1V

Kodi i produktit:
126418
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
Envy 17, G42, G62, G72, pavilion dm4-1000, pavilion dm4t-1000, pavilion dm4t-1100, pavilion DV5-2000, Pavilion dv3-4000, Pavilion dv6-3000, Pavilion dv7-4000, Pavilion DV7t-4000, Presario CQ32
EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2176

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateria alternative Patona ka kualitet të lartë të qelizave, që janë të ngjashme me ato të baterisë origjinale. Për shkak se është bateri alternative, nënkupton se ka kapacitet më të ulët se ajo e origjinales dhe jetëgjatësia e saj mund të shkoj në disa muaj. Ka kapacitet prej 11.1 V, me ngjyrë të zezë. Përkrahë këto seri të HP Notebook: Envy 17, G42, G62, G72, dm4-1000 pavilion, pavilion dm4t-1000 pavilion dm4t-1100 DV5-2000 Pavilion, Pavilion dv3-4000, dv6-3000 Pavilion, Pavilion dv7-4000, Pavilion DV7t-4000, Presario CQ32, CQ42 Presario, Presario CQ43, CQ56 Presario, Presario CQ62, CQ72 Presario.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
Envy 17, G42, G62, G72, pavilion dm4-1000, pavilion dm4t-1000, pavilion dm4t-1100, pavilion DV5-2000, Pavilion dv3-4000, Pavilion dv6-3000, Pavilion dv7-4000, Pavilion DV7t-4000, Presario CQ32
EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2176
Lansuar:
20 Prill 2013
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE