Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Lenovo për laptop Lenovo ThinkPad Battery 81+ T420s / T430s, 6 Cell

Kodi i produktit:
110470
Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
ThinkPad T420s, ThinkPad T430s
EAN:
886843359860
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
0A36309
Lansuar:
21 Qershor 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

189.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shfrytëzimi ditor i laptopëve, konsumi i konsiderueshëm i energjisë elektrike apo rimbushja e shpeshtë e baterisë sjellin një dobësim të baterisë apo prishje të tërësishme të saj. Zgjidhja është një bateri zëvendësuese, e cila do ta mbajë laptopin tuaj në funksion për të paktën dy herë më shumë kohë apo e zëvendëson baterinë e vjetër. Lenovo 0A36309 është bateri 6 cell Lithium-lon dhe ka kapacitet 44Wh. Ajo është e dizajnuar për modelet e laptopëve: ThinkPad T420s / T430s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
ThinkPad T420s, ThinkPad T430s
EAN:
886843359860
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
0A36309
Lansuar:
21 Qershor 2012
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Lenovo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE